







Сексуальний жіночий костюм для рольових ігор міс Клаус, (Розміри s, m, l, xl, xxl), червоний
- В наявності
- Код: 38378
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 20:00 Вівторок 09:00 - 20:00 Середа 09:00 - 20:00 Четвер 09:00 - 20:00 Пʼятниця 09:00 - 20:00 Субота 10:00 - 18:00 Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Харків
- +380 (93) 452-58-86Петров ЄвгенХарків, Полтавський шлях 150, 61000, Харків, Україна@Oves_Redis+380636233666
Сексуальний жіночий костюм для рольових ігор Міс Клаус, (Розміри s, m, l, xl, xxl), червоний
Сексуальний жіночий костюм для рольових ігор Міс Клаусс у яскраво-червоному кольорі — ідеальний вибір для створення святкового та спокусливого образу. Убрання виготовлене з якісних і приємних на дотик матеріалів, містить грайливий комплект, який підкреслює фігуру. Це вбрання чудово підійде для романтичного вечора або веселої новорічної вечірки. Подаруйте собі та партнеру незабутню атмосферу чарівництва та пристрасті!
Жіночий комплект для рольових ігор, характеристики:
- Розмір: s, m, l, xl, xxl
- Колір: червоний
- Країна-виробник: Китай
Жіночий комплект, комплектація:
- бюсгалтер
- спідничка
- рукавички
| Розмір | Бюст | Талія | Довжина: |
| S | 88 см | 64 см | 61 см |
| M | 93 см | 69 см | 62 см |
| L | 98 см | 74 см | 64 см |
| XL | 103 см | 79 см | 65 см |
| XXL | 108 см | 84 см | 67 см |
Замовляйте набір прямо зараз на нашому сайті! За потреби менеджер проконсультує вас з будь-якого питання, пов'язаного з товаром, доставкою та іншими ключовими моментами. Ми гарантуємо, що ви точно залишитеся задоволені якістю отриманого товару та рівнем поставленого сервісу.
Як купити костюм:

Оформити замовлення на сайті або телефоном

Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів

Оплата зручним способом

Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид виробу | Комбінація |
| Обхват стегон | 67 см |
| Обхват грудей | 108 см |
| Обхват талії | 84 см |
| Оздоблення та прикраси | Волани, Банти з тканини |
| Тематика костюма | Новий Рік |
| Трусики в комплекті | Ні |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| До комплекту входить | Бюстгальтер |
