
-10%






Мастурбатор для уретри Стрижень для уретри вібро 10 швидкостей. Мастурбатор для пінису Вібратор уретральний
- В наявності
- Код: 38009
+380 (93) 452-58-86
-
День Години роботи Перерва Понеділок 10:00 - 18:00 Вівторок 10:00 - 18:00 Середа 10:00 - 18:00 Четвер 10:00 - 18:00 Пʼятниця 10:00 - 18:00 Субота Вихідний Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Харків
- +380 (93) 452-58-86Петров ЄвгенХарків, Полтавський шлях 150, 61000, Харків, Україна@Oves_Redis+380636233666
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис продукту: Вібраційний стрижень для уретри з 10 швидкостями
Цей вібраційний стрижень для уретри створений для інтенсивного та комфортного стимулювального масажу. Гнучка та гладка конструкція забезпечує легке введення, а 10 швидкостей вібрації дають змогу підібрати ідеальний ритм для максимального задоволення. Пристрій заряджається через USB-порт, що забезпечує мобільність і зручність.
Характеристики:
• 10 швидкостей вібрації для різних відчуттів.
• Гнучка структура для комфортного використання.
• Легке заряджання через USB.
• Компактний і легкий дизайн для зручного зберігання і транспортування.
Підходить для просунутого й безпечного використання.
Цей вібраційний стрижень для уретри створений для інтенсивного та комфортного стимулювального масажу. Гнучка та гладка конструкція забезпечує легке введення, а 10 швидкостей вібрації дають змогу підібрати ідеальний ритм для максимального задоволення. Пристрій заряджається через USB-порт, що забезпечує мобільність і зручність.
Характеристики:
• 10 швидкостей вібрації для різних відчуттів.
• Гнучка структура для комфортного використання.
• Легке заряджання через USB.
• Компактний і легкий дизайн для зручного зберігання і транспортування.
Підходить для просунутого й безпечного використання.
Гарантія конфіденційності:
- Ваша конфіденційність дуже важлива для нас. Стандартно до посилки входить «сувенір» (будь-які інші вимоги, будь ласка, відправте нам повідомлення), і з нашим непомітним пакованням ви можете робити покупки з упевненістю, єдина людина, яка знає, що всередині посилка, це ви!
Замовляйте товар прямо зараз на нашому сайті! За потреби менеджер проконсультує вас з будь-якого питання, пов'язаного з товаром, доставкою та іншими ключовими моментами. Ми гарантуємо, що ви точно залишитеся задоволені якістю отриманого товару та рівнем поставленого сервісу.
Як купити товар:

Оформити замовлення на сайті або телефоном

Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів

Оплата зручним способом

Доставка обраним способом
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Силікон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Різновид секс-кульки | Чоловік |
| Водостійкість | Да |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр | 2.8 см |
| Довжина: | 15 см |
| Для кого | Для чоловіків |
| Кількість швидкостей вібрації | 10 |
| Стать | Чоловічий |
| Регулювання розміру | Да |
| Регулятор рівня вібрації | Плавний |
| Режим роботи | Вібрація |
| Тип вібратора | Комбінований |
| Тип інтимної іграшки | Мастурбатор |
| Тип мастуратора | Пеніс |
| Тип фаллоімітатора | Реалістичні |
| Функція вібрації | Да |
| Функція підігрівання | Немає |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 3 мм |
