
-10%





Жіночий вакуумно-хвильовий стимулятор для клітора і сосків, 8 режимів із зарядкою від usb, Біло-рожевий
- В наявності
- Код: 37585
+380 (93) 452-58-86
-
День Години роботи Перерва Понеділок 10:00 - 18:00 Вівторок 10:00 - 18:00 Середа 10:00 - 18:00 Четвер 10:00 - 18:00 Пʼятниця 10:00 - 18:00 Субота Вихідний Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Харків
- +380 (93) 452-58-86Петров ЄвгенХарків, Полтавський шлях 150, 61000, Харків, Україна@Oves_Redis+380636233666
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вакуумно-хвильовий стимулятор для клітора і сосків, 8 режимів із зарядкою від usb, Біло-рожевий
Стильний багатошвидкісний вакуумно-хвильовий стимулятор клітора і сосків, акумулятор, що перезаряджається.
Стимулятор для клітора, характеристики:
- Розмір: 9*5 см
- Швидкість - 8 режимів.
- Матеріал: силікон, АБС-пластик.
- Країна виробник - Китай
Вакуумно-хвильовий стимулятор, комплектація:
- вакуумно-хвильовий стимулятор
- коробка
Замовляйте товар просто зараз на нашому сайті! За необхідності менеджер проконсультує вас з будь-якого питання, пов'язаного з товаром, доставкою та іншими ключовими моментами. Ми гарантуємо, що ви точно залишитеся задоволені якістю отриманого товару і рівнем наданого сервісу.
Як купити товар:
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вібрація | Так |
| Кількість режимів роботи | 8 |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Призначення | Для клітора |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 63 г |
| Водостійкість | Да |
| Висота | 98 см |
| Діаметр | 12 см |
| Кількість швидкостей вібрації | 8 |
| Стать | Жіночий |
| Регулювання розміру | Немає |
| Режим роботи | смоктування |
| Тип вібратора | Комбінований |
| Тип інтимної іграшки | Вакуумний вібратор |
| Тип елементів живлення | Вбудований акумулятор |
| Функція вібрації | Да |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 38 мм |
