







Кліторно-вагінальний жіночий силіконовий вібратор 2 в 1 «Єдиноріг», Білий
- В наявності
- Код: 36480
-
День Години роботи Перерва Понеділок 10:00 - 18:00 Вівторок 10:00 - 18:00 Середа 10:00 - 18:00 Четвер 10:00 - 18:00 Пʼятниця 10:00 - 18:00 Субота Вихідний Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Харків
- +380 (93) 452-58-86Петров ЄвгенХарків, Полтавський шлях 150, 61000, Харків, Україна@Oves_Redis+380636233666
Жіночий вакуумно-хвильовий вібратор 2 в 1 «Єдиноріг», Білий
Білий силіконовий десятиступінчастий вібратор «Єдиноріг» спіральної форми і для одночасної вакуумно-хвильової стимуляції клітора і вагінальної мастурбації.
Цей універсальний інструмент задоволення поєднує в собі спокусливе всмоктування клітора, стимуляцію точок G. Завдяки 10 режимам він пропонує безмежні можливості для дослідження. Функція автоматичного нагрівання забезпечує привабливу реалістичність, а спіралеподібна конструкція валу посилює відчуття. Виготовлений із високоякісного силікону, він створює відчуття розкоші, а його водонепроникні та тихі функції гарантують непомітне задоволення. Розроблений із можливістю заряджання через USB для зручності, він є ідеальним компаньйоном для жінок, які шукають повноцінного та якісного сольного досвіду.
Вібратор жіночий, характеристики:
- Матеріал: медичний силікон + пластик
- Живлення: вбудований акумулятор
- Режими: 10 режимів
- Колір: білий
- Розмір: 23см*9.1см*39см
- Вага: 309 грам
- Час зарядки: 90хв
- Час використання: 60хв
- Тип керування: кнопка
- Країна виробник: Китай
Вібратор подвійний, комплектація:
- кліторіальний вібратор 2 в 1
- коробка
- usb-кабель
Замовляйте товар просто зараз на нашому сайті! За необхідності менеджер проконсультує вас з будь-якого питання, пов'язаного з товаром, доставкою та іншими ключовими моментами. Ми гарантуємо, що ви точно залишитеся задоволені якістю отриманого товару і рівнем наданого сервісу.
Як купити товар:
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 3.5 см |
| Довжина | 25 см |
| Для кого | Для жінок |
| Кількість режимів вібрації | 15 |
| Матеріал | Силікон |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип вібратора | Подвійні |
| Тип управління | Вбудоване |
| Форма | Кролик |
| Колір | Білий |
| Вага | 309 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Водостійкість | Да |
| Висота | 230 см |
| Кількість швидкостей вібрації | 10 |
| Стать | Жіночий |
| Регулювання розміру | Немає |
| Регулятор рівня вібрації | Плавний |
| Режим роботи | Вібрація, Пульсація |
| Тип інтимної іграшки | Вибратор |
| Тип елементів живлення | Вбудований акумулятор |
| Функція вібрації | Да |
| Ширина | 91 мм |
