







Секс-вібратор для жінок, стимулятор клітора точки G на акумуляторі, Чорний із золотом
- В наявності
- Код: 36067
-
День Години роботи Перерва Понеділок 10:00 - 18:00 Вівторок 10:00 - 18:00 Середа 10:00 - 18:00 Четвер 10:00 - 18:00 Пʼятниця 10:00 - 18:00 Субота Вихідний Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Харків
- +380 (93) 452-58-86Петров ЄвгенХарків, Полтавський шлях 150, 61000, Харків, Україна@Oves_Redis+380636233666
Вібратор для клітора і точки G на акумуляторі, Чорний із золотом
♥ Дизайн фалоімітатора на верхній частині може ефективно масажувати жіночу точку G
♥ Використання безпечного медичного силіконового матеріалу
♥ Подвійна сильна вібрація для стимуляції вагіни та клітора, сильна вібрація дасть вам змогу насолодитися супер задоволенням
♥ Вібратор має 3 швидкості і 17 різних частот
♥ Ультра-тихий дизайн, більш зручний у використанні
Вібратор водонепроникний, ви можете насолоджуватися ним в душі або де завгодно.
Вібратор для клітора і вагіни, характеристики:
- Матеріал: силікон + АБС
- Колір: чорний
- Живлення: акумулятор
- Розмір: 218мм/75мм
- Вага: 215гр
- Країна виробник: Китай
У комплект вагінального вібратора входять:
- 1 х вібратор
- 1 х USB-кабель для зарядки
Замовляйте товар просто зараз на нашому сайті! За необхідності менеджер проконсультує вас з будь-якого питання, пов'язаного з товаром, доставкою та іншими ключовими моментами. Ми гарантуємо, що ви точно залишитеся задоволені якістю отриманого товару і рівнем наданого сервісу.
Як купити товар:
Оформити замовлення на сайті або за телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 4 см |
| Довжина | 21 см |
| Для кого | Для жінок |
| Кількість режимів вібрації | 11 |
| Матеріал | Силікон |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип вібратора | Подвійні |
| Колір | Чорний |
| Вага | 215 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Водостійкість | Да |
| Стать | Жіночий |
| Регулювання розміру | Немає |
| Регулятор рівня вібрації | Ступеневий |
| Режим роботи | Вібрація |
| Тип інтимної іграшки | Вибратор |
| Тип фаллоімітатора | З додатковою стимуляцією |
| Тип елементів живлення | Вбудований акумулятор |
| Функція вібрації | Да |
| Ширина | 75 мм |
