
-10%









Жіночий подвійний вібратор із пальчиком для точки G
- В наявності
- Код: 35034
+380 (93) 452-58-86
-
День Години роботи Перерва Понеділок 10:00 - 18:00 Вівторок 10:00 - 18:00 Середа 10:00 - 18:00 Четвер 10:00 - 18:00 Пʼятниця 10:00 - 18:00 Субота Вихідний Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Харків
- +380 (93) 452-58-86Петров ЄвгенХарків, Полтавський шлях 150, 61000, Харків, Україна@Oves_Redis+380636233666
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Якщо вас не здивувати звичайним вібратором, то ви знайшли те, що шукали — крім того, що в нього 2 вібро мотора й анатомічна форма, він має пальчик із поступальними рухами всередині корпусу для вашої точки G.
Також на його панелі керування 2 окремі кнопки для індивідуального керування кожною функцією.
Зовні покритий харчовим силіконом.
Акумуляторна батарея Li-ion, що підтримує до години роботи.
Вологонепроникний корпус.
Шнур заряджання в комплекті.
Розміри вказані в фото
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 230 г |
| Діаметр | 4 см |
| Довжина | 25 см |
| Для кого | Для жінок |
| Кількість режимів вібрації | 11 |
| Матеріал | Силікон |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип вібратора | Подвійні |
| Тип управління | Вбудоване |
| Форма | Кролик |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Водостійкість | Да |
| Стать | Жіночий |
| Режим роботи | Вібрація, Пульсація |
| Рельєф мастуратора | Реалістичний |
| Тип інтимної іграшки | Фалоїмітатор |
| Тип мастуратора | Вагіни |
| Тип фаллоімітатора | Подвійні |
| Тип елементів живлення | Li-Ion |
| Функція вібрації | Да |
| Ширина | 35 мм |
