



Анальна пробка з нержавіючої сталі Розмір S - 2.8см, Чорний кристалик
- В наявності
- Код: 34235
-
День Години роботи Перерва Понеділок 10:00 - 18:00 Вівторок 10:00 - 18:00 Середа 10:00 - 18:00 Четвер 10:00 - 18:00 Пʼятниця 10:00 - 18:00 Субота Вихідний Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Харків
- +380 (93) 452-58-86Петров ЄвгенХарків, Полтавський шлях 150, 61000, Харків, Україна@Oves_Redis+380636233666
Невелика пробка анальна з нержавіючої сталі 2.8см, Чорний кристалик
Ергономічна форма пробки є ідеальною для тих, хто любить експериментувати з анальним задоволенням. Легко вводиться в анус завдяки вузькій і заокругленій верхівці. А поступове розширення робочої частини забезпечить Вам приємне відчуття тиску на чутливі точки всередині.
Красива анальна пробка, харатеристики:
- Матеріал: нержавіюча сталь
- Розмір: 70мм*28мм
- Вага: 55гр
- Прикраси: камінь чорного кольору
- Країна виробник: Китай
Анальна пробка з камінчиком, комплектація:
- анальна пробка
- мішечок для зберігання
Замовляйте пробку прямо зараз на нашому сайті! За потреби менеджер проконсультує вас з будь-якого питання, пов'язаного з товаром, доставкою та іншими ключовими моментами. Ми гарантуємо, що ви точно залишитеся задоволені якістю отриманого товару і рівнем поставленого сервісу.
Як купити пробку:
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 2.8 см |
| Матеріал | Медична сталь |
| Набір | Ні |
| Особливості | З кристалом |
| Тип | Анальна пробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 55 г |
| Водостійкість | Да |
| Довжина: | 7 см |
| Стать | Унісекс |
| Регулювання розміру | Немає |
| Тип інтимної іграшки | Анальний корок |
| Функція вібрації | Немає |
| Колір | Сріблястий |
| Колір каменів | Чорний |
| Ширина | 28 мм |
