
-10%





Багатофункціональна секс-рукавичка 5 типів стимуляції для неї та для двох 18+
- В наявності
- Код: 33728
+380 (93) 452-58-86
-
День Години роботи Перерва Понеділок 10:00 - 18:00 Вівторок 10:00 - 18:00 Середа 10:00 - 18:00 Четвер 10:00 - 18:00 Пʼятниця 10:00 - 18:00 Субота Вихідний Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Харків
- +380 (93) 452-58-86Петров ЄвгенХарків, Полтавський шлях 150, 61000, Харків, Україна@Oves_Redis+380636233666
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Перчатка еротична для інтимного масажу, Чорна
Силіконова рукавиця з рельєфом, використовується для еротичного масажу, прелюдій або мастурбації.
Гарний подарунок для вашого коханого, збагатить ваше сексуальне життя.
Виготовлена з високоякісного матеріалу, зручна і безпечна у використанні.
Перчатка для масажу, характеристики:
- Довжина: 21 см.
- Ширина: 10 см.
- Матеріал: силікон.
- Колір: чорний
- Країна виробник: Китай
Перчатка для мастурбації, комплектація:
- перчатка рельєфна 1шт
Замовляйте перчатку прямо зараз на нашому сайті! За потреби менеджер проконсультує вас з будь-якого питання, пов'язаного з товаром, доставкою та іншими ключовими моментами. Ми гарантуємо, що ви точно залишитеся задоволені якістю отриманого товару і рівнем поставленого сервісу.
Як купити перчатку:
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 100 г |
| Діаметр | 10 см |
| Довжина | 21 см |
| Для кого | Для пар |
| Матеріал | Силікон |
| Тип мастурбатора | Мастурбатори 3 в 1 |
| Колір | Різні кольори |
| Користувальницькі характеристики | |
| Водостійкість | Да |
| Стать | Унісекс |
| Регулювання розміру | Да |
| Тип інтимної іграшки | Мастурбатор |
| Тип мастуратора | Мастуратори 3 в 1 |
| Функція вібрації | Немає |
| Ширина | 100 мм |
