
-10%









Ерекційне вібро кільце Pretty love. Кільце на член із вібрацією на член
- В наявності
- Код: 33331
+380 (93) 452-58-86
-
День Години роботи Перерва Понеділок 10:00 - 18:00 Вівторок 10:00 - 18:00 Середа 10:00 - 18:00 Четвер 10:00 - 18:00 Пʼятниця 10:00 - 18:00 Субота Вихідний Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Харків
- +380 (93) 452-58-86Петров ЄвгенХарків, Полтавський шлях 150, 61000, Харків, Україна@Oves_Redis+380636233666
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Простий і надійний аксесуар для миттєвого посилення відчуттів під час близькості.
-
Подвійна стимуляція Кільце щільно охоплює основу, продовжуючи ерекцію, а верхівка, що вібрує, активно впливає на клітор.
-
Еластичний матеріал: М'який силікон легко розтягується під будь-який розмір, забезпечуючи комфортну та надійну посадку.
-
Автономність: Працює від змінних батарейок (у комплекті), що дає змогу використовувати девайс відразу після купівлі без очікування заряджання.
-
Інтенсивний ритм: Потужна спрямована вібрація підвищує чутливість обох партнерів і прискорює шлях до яскравого фінішу.
Характеристики:
Матеріал — Силікон медичний
Живлення — батарейки, у комплекті
Водостійкий
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PRETTY LOVE |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість в комплекті | 1 шт. |
| Матеріал | Силікон |
| Призначення | Для стимуляції клітора |
| Особливості | З вібрацією |
| Тип | Ерекційні кільця |
| Користувальницькі характеристики | |
| Водостійкість | Да |
| Висота | 5.1 см |
| Діаметр | 30 см |
| Довжина: | 4.7 см |
| Кількість батарейок | 3 шт. |
| Кількість швидкостей вібрації | 10 |
| Стать | Чоловічий |
| Регулювання розміру | Да |
| Регулятор рівня вібрації | Ступеневий |
| Режим роботи | Вібрація |
| Тип вібратора | Комбінований |
| Тип інтимної іграшки | Ерекційне кільце |
| Тип мастуратора | Пеніс |
| Тип елементів живлення | LR44 |
| Функція вібрації | Да |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 20 мм |
