
-10%





Кліторальний вібратор-мікрофон з підсвіткою 10 режимів
- В наявності
- Код: 33330
+380 (93) 452-58-86
-
День Години роботи Перерва Понеділок 10:00 - 18:00 Вівторок 10:00 - 18:00 Середа 10:00 - 18:00 Четвер 10:00 - 18:00 Пʼятниця 10:00 - 18:00 Субота Вихідний Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Харків
- +380 (93) 452-58-86Петров ЄвгенХарків, Полтавський шлях 150, 61000, Харків, Україна@Oves_Redis+380636233666
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
❤ Містить 10 різних швидкостей;
❤USB магнітна зарядка;
❤Вишуканий, зручний для перенесення.
Поступальний рух |
Хвилясті; кліторальний вібратор; 10 режимів вібрації |
|---|---|
Живлення |
Зарядний пристрій USB-кабель (у комплекті) |
|
|
|
Робоча довжина секс-іграшки |
22 см |
Паковання |
Картонна коробка |
Місце впливу секс-іграшки |
вагінальний; кліторальний; точка G |
Діаметр 5 см |
|
Довжина секс-іграшки |
22 см |
Тип вібратора |
Вібратор Мікрофон; кліторальний; вагінальний |
Особливості секс-іграшки |
водонепроникний; мікрофон; стимулятор клітора |
Ротація |
вібрація; без ротації; вібратор безшумний |
|
|
|
Вага товару без паковання (г) |
200 г |
Комплектація |
вібратор — 1 шт.; Коробка 1шт.; usb-кабель 1 шт |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.19 г |
| Діаметр | 5 см |
| Довжина | 22 см |
| Кількість режимів вібрації | 10 |
| Матеріал | Силікон |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип вібратора | Кліторальні |
| Тип управління | Вбудоване |
| Форма | Мікрофон |
| Колір | Фіолетовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Водостійкість | Да |
| Висота | 5 см |
| Кількість швидкостей вібрації | 10 |
| Стать | Жіночий |
| Регулятор рівня вібрації | Ступеневий |
| Режим роботи | Вібрація, Пульсація |
| Тип інтимної іграшки | Вибратор |
| Тип мастуратора | Вагіни |
| Тип фаллоімітатора | Ребристий |
| Тип елементів живлення | Li-Ion |
