
-10%







Вібратор U-подібний для двох масажер для пар з дистанційним керуванням, 10 швидкостей, Чорний
- В наявності
- Код: 33233
+380 (93) 452-58-86
-
День Години роботи Перерва Понеділок 10:00 - 18:00 Вівторок 10:00 - 18:00 Середа 10:00 - 18:00 Четвер 10:00 - 18:00 Пʼятниця 10:00 - 18:00 Субота Вихідний Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Харків
- +380 (93) 452-58-86Петров ЄвгенХарків, Полтавський шлях 150, 61000, Харків, Україна@Oves_Redis+380636233666
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вібратор для пар U-подібний для двох, 10 швидкостей, Чорний
Це U-подібний вібратор, який стимулює точку G і клітор в один і той же час. Використовуйте його під час сексу з вашим партнером для неймовірних відчуттів для вас обох! Чудова іграшка для пар. Гнучкий, можна згинати і розгинати.
Парний вібратор, характеристики:
- Тип предмета: вібрація точки G
- Матеріал: ABS + силікон
- Розмір: 190 мм х 17 мм х 24 мм
- Колір: чорний
- Вага: 70 г
- Зарядка: USB зарядка
- Частота вібрації: 10 частот
- Ємність акумулятора: 250 mА
- Водонепроникність: 100% водонепроникний
- Шум: 20 Db
- Країна виробник: Китай
Вібратор для двох, комплектація:
- вібратор U-подібної форми
- USB зарядка
Замовляйте товар просто зараз на нашому сайті! За необхідності менеджер проконсультує вас з будь-якого питання, пов'язаного з товаром, доставкою та іншими ключовими моментами. Ми гарантуємо, що ви точно залишитеся задоволені якістю отриманого товару і рівнем наданого сервісу.
Як купити товар:
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 3 см |
| Довжина | 20 см |
| Для кого | Для жінок |
| Кількість режимів вібрації | 10 |
| Матеріал | Силікон |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип вібратора | Подвійні |
| Тип управління | Вбудоване |
| Колір | Чорний |
| Вага | 70 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Водостійкість | Да |
| Висота | 190 см |
| Кількість швидкостей вібрації | 10 |
| Стать | Унісекс |
| Регулювання розміру | Немає |
| Режим роботи | Вібрація |
| Тип інтимної іграшки | Вибратор |
| Функція вібрації | Да |
| Ширина | 17 мм |
