




Жіночий вібратор мастурбатор вібропаличка на батарейках 10 режимів вібрації, Рожевий
- В наявності
- Код: 33105
-
День Години роботи Перерва Понеділок 10:00 - 18:00 Вівторок 10:00 - 18:00 Середа 10:00 - 18:00 Четвер 10:00 - 18:00 Пʼятниця 10:00 - 18:00 Субота Вихідний Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Харків
- +380 (93) 452-58-86Петров ЄвгенХарків, Полтавський шлях 150, 61000, Харків, Україна@Oves_Redis+380636233666
Вібромасажер для клітора і піхви вібропалочка на батарейках, Рожевий
Використовуючи секс-іграшку, ви можете стимулювати і масажувати клітор і піхву, після чого ви отримаєте задоволення від сексуального розслаблення. Цей продукт може запропонувати безпрецедентний сексуальний досвід. Покращіть якість сексуального життя пар і звільніть своє бажання.
Безсумнівно, його компактний розмір і легкий корпус забезпечують характеристики портативного пристрою. 95 відсотків точок кульмінації жіночої вульви приховані в складках. Цей продукт має дизайн з круглою голівкою, яка точно досліджує кожну чутливу точку і поширює задоволення від точки на все тіло.
Він виготовлений із силікону та матеріалу ABS.
Довжина виробу 20,5 см, ширина 3,2 см, висота 3,2 см.
Підійде кожній дівчині, яка починає користуватися продуктами для дорослих.
Вібратор жіночий, характеристики:
- Матеріал - силікон
- Колір - рожевий
- Живлення - 2 батарейки ААА (не входять до комплекту)
- Режим - 10 режимів вібрації
- Звук - до 45 дБ
- Країна виробник - Китай
Вібратор жіночий рожевий, комплектація:
- мастурбатор з вібрацією
Замовляйте товар просто зараз на нашому сайті! За необхідності менеджер проконсультує вас з будь-якого питання, пов'язаного з товаром, доставкою та іншими ключовими моментами. Ми гарантуємо, що ви точно залишитеся задоволені якістю отриманого товару і рівнем наданого сервісу.
Як купити товар:
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 100 г |
| Діаметр | 3.5 см |
| Довжина | 20 см |
| Для кого | Для жінок |
| Кількість режимів вібрації | 10 |
| Матеріал | Силікон |
| Живлення | Батарейки |
| Тип вібратора | Вагінальні |
| Тип управління | Вбудоване |
| Форма | Куля |
| Колір | Малиновий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 205 см |
| Кількість батарейок | 2 шт. |
| Стать | Жіночий |
| Регулювання розміру | Немає |
| Регулятор рівня вібрації | Плавний |
| Режим роботи | Вібрація |
| Рельєф мастуратора | Ребристий |
| Тип інтимної іграшки | Вибратор |
| Тип мастуратора | Вагіни |
| Тип елементів живлення | AAA |
| Функція вібрації | Да |
| Ширина | 32 мм |
