





Секс-іграшка мастурбатор Galaku Trail II Midnight Чорний/Прозорий
- В наявності
- Код: 33060
-
День Години роботи Перерва Понеділок 10:00 - 18:00 Вівторок 10:00 - 18:00 Середа 10:00 - 18:00 Четвер 10:00 - 18:00 Пʼятниця 10:00 - 18:00 Субота Вихідний Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Харків
- +380 (93) 452-58-86Петров ЄвгенХарків, Полтавський шлях 150, 61000, Харків, Україна@Oves_Redis+380636233666
Штучна вагіна для чоловіків, Чорний/Прозорий
Мастурбатор - це чудове рішення для чоловіків, які бажають відчути справжнє задоволення. Це компактний пристрій, розмір якого відповідає розміру статевого органу. Його функціонал дає змогу задовольнити будь-якого, навіть найвибагливішого чоловіка. Використання мастурбатора подарує незабутні відчуття, немов ви займаєтеся коханням з реальною жінкою.
Перед кожним застосуванням рекомендується промити виріб водою, а також скористатися мастилом. Після використання обробіть іграшку антибактеріальним милом або спеціальним засобом, призначеним для догляду за інтимними товарами.
Імітація жіночої вагіни, характеристики:
- Матеріал: пластик + TPE
- Розмір: 18см*7см
- Вага: 280гр.
- Тип: чаша для мастурбації
- Колір: чорний/прозорий
- Країна виробник: Китай
Чоловічий маструбатор, комплектація:
- чаша чоловіча для мастурбації
Замовляйте товар просто зараз на нашому сайті! За необхідності менеджер проконсультує вас з будь-якого питання, пов'язаного з товаром, доставкою та іншими ключовими моментами. Ми гарантуємо, що ви точно залишитеся задоволені якістю отриманого товару і рівнем наданого сервісу.
Як купити товар:
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 280 г |
| Діаметр | 7 см |
| Довжина | 18 см |
| Для кого | Для чоловіків |
| Матеріал | ТПЕ (термопластичний еластомер) |
| Тип мастурбатора | Вагіни |
| Колір | Прозорий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Водостійкість | Да |
| Стать | Чоловічий |
| Регулювання розміру | Немає |
| Тип інтимної іграшки | Мастурбатор |
| Функція вібрації | Немає |
| Ширина | 70 мм |
