




Вібропуля дзеркало міні вібратор для жінок, Сріблястий
- В наявності
- Код: 33054
-
День Години роботи Перерва Понеділок 10:00 - 18:00 Вівторок 10:00 - 18:00 Середа 10:00 - 18:00 Четвер 10:00 - 18:00 Пʼятниця 10:00 - 18:00 Субота Вихідний Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Харків
- +380 (93) 452-58-86Петров ЄвгенХарків, Полтавський шлях 150, 61000, Харків, Україна@Oves_Redis+380636233666
Вібратор для стимуляції "Куля, що вібрує", Срібло
Вібруюча куля, виготовлена з безпечного для тіла матеріалу, стимулює ерогенні зони пари. Його потужний двигун працює імпульсами і сприяє кульмінації, масажуючи клітор, піхву і анус, посилюючи задоволення і посилюючи його. Він має програму з 10 режимами інтенсивності, має активовану кнопку і заряджається від USB. Срібний колір. 8x2см.
Вібратор вібропуля, характеристики:
- Колір: срібло
- Функція: вібрація
- Країна: Китай
- Розмір: 9.2см*1.8см
Міні вібропуля, комплектація:
- Вібропуля
- USB провід
Замовляйте товар просто зараз на нашому сайті! За необхідності менеджер проконсультує вас з будь-якого питання, пов'язаного з товаром, доставкою та іншими ключовими моментами. Ми гарантуємо, що ви точно залишитеся задоволені якістю отриманого товару і рівнем наданого сервісу.
Як купити товар:
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 40 г |
| Діаметр | 2 см |
| Довжина | 9 см |
| Для кого | Для жінок |
| Кількість режимів вібрації | 10 |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип вібратора | Кліторальні |
| Тип управління | Вбудоване |
| Форма | Куля |
| Колір | Срібний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 92 см |
| Стать | Унісекс |
| Регулювання розміру | Немає |
| Регулятор рівня вібрації | Плавний |
| Режим роботи | Вібрація |
| Тип інтимної іграшки | Вибратор |
| Тип мастуратора | Анус і вагіна |
| Тип фаллоімітатора | Гладкі |
| Тип елементів живлення | USB |
| Функція вібрації | Да |
| Ширина | 18 мм |
