
-10%




Силиконовий кляп рожевий
- В наявності
- Код: 32755
+380 (93) 452-58-86
-
День Години роботи Перерва Понеділок 10:00 - 18:00 Вівторок 10:00 - 18:00 Середа 10:00 - 18:00 Четвер 10:00 - 18:00 Пʼятниця 10:00 - 18:00 Субота Вихідний Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Харків
- +380 (93) 452-58-86Петров ЄвгенХарків, Полтавський шлях 150, 61000, Харків, Україна@Oves_Redis+380636233666
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кляп складається з цільного кулі сполученого з ремінцем за допомогою двох металевих заклепок у формі дуги, що створюють додатковий контраст. Шарик виготовлений з силікону в рожевому виконанні, без смаку і запаху, який забезпечить максимально комфортне використання виробу. А регульований ремінець застібається на зручну у використанні пряжку. Кляп має ідеальний розмір, щоб закрити рот і змусити мовчати! Ідеально підходить для початківців і любителів БДСМ. Такий ляп зі штучної шкіри — незамінна річ для пар, які люблять секс на межі.
| Матеріал | Силікон, Кожзам |
| Колір | Рожевий |
| Довжина ремінця | 40-51см регулюємий |
| Ширина ремінця | 1.5см |
| Діаметр кульки | 4.2 см |
| Вага | 90г |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 90 г |
| Діаметр | 42 мм |
| Довжина | 510 мм |
| Довжина робочої частини | 42 мм |
| Матеріал | Силікон |
| Стать | Жіноча |
| Тип інтимної іграшки | Кляп |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 15 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд (Країна) | Fetish Tentation (Франція) |
| Тип паковання | Картонна коробка |
| Упаковка: висота (см) | 5 |
| Упаковка: довжина (см) | 15 |
| Паковання: ширина (см) | 10 |
