



Вібро яйце з пультом керування на дроті. Яєчко з вібрацією від пульта
- В наявності
- Код: 80147
+380 (93) 452-58-86
-
День Години роботи Перерва Понеділок 10:00 - 18:00 Вівторок 10:00 - 18:00 Середа 10:00 - 18:00 Четвер 10:00 - 18:00 Пʼятниця 10:00 - 18:00 Субота Вихідний Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Харків
- +380 (93) 452-58-86Петров ЄвгенХарків, Полтавський шлях 150, 61000, Харків, Україна@Oves_Redis+380636233666
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ця іграшка стане для вас джерелом неймовірної насолоди. Завдяки округлій формі, «яйцо» комфортно занурюється у піхву й ефективно стимулює точку G. Для керування використовується дротовий пульт.
Ґаджет можна використовувати не тільки для самостійних ігор, але і як доповнення до ваших парних утехів. Він повністю водонепроникний і безпечний. Після використання просто промийте «яйце» у теплій воді.
Характеристики:
Матеріал: АБС Пластик
Розмір яйця: 65*25 мм
Водонепроникний
Вібрація: 10 частот
Джерело живлення: х2 Батарейки ААА (у комплекті)

Залишилися питання? Жмите!)
↓ ↓ ↓ ↓ ↓ ↓ ↓ ↓ ↓ ↓ ↓ ↓ ↓ ↓
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 45 г |
| Діаметр | 2.5 см |
| Довжина | 58 см |
| Кількість режимів вібрації | 10 |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Живлення | Батарейки |
| Тип вібратора | Вагінальні |
| Тип управління | Дистанційне |
| Форма | Куля |
| Колір | Фіолетовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Водостійкість | Да |
| Висота | 58 см |
| Кількість батарейок | 2 шт. |
| Кількість швидкостей вібрації | 10 |
| Стать | Жіночий |
| Регулятор рівня вібрації | Ступеневий |
| Режим роботи | Вібрація |
| Тип інтимної іграшки | Вібро яйце |
| Тип мастуратора | Вагіни |
| Тип фаллоімітатора | Гладкі |
| Тип елементів живлення | AAA |
| Функція вібрації | Да |


