
-10%





Вуманайзер, безконтактний кліторальний вакуумний стимулятор, подвійний вібратор вагінальний пульсатор
- В наявності
- Код: 70001
+380 (93) 452-58-86
-
День Години роботи Перерва Понеділок 10:00 - 18:00 Вівторок 10:00 - 18:00 Середа 10:00 - 18:00 Четвер 10:00 - 18:00 Пʼятниця 10:00 - 18:00 Субота Вихідний Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Харків
- +380 (93) 452-58-86Петров ЄвгенХарків, Полтавський шлях 150, 61000, Харків, Україна@Oves_Redis+380636233666
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей вуманайзер підніме Вас на новий рівень насолоди! Одночасно стимулюючи клітор і точку G, він подарує мільйони неймовірних оргазмів.
Поверхня вібратора виготовлена з медичного силікону, завдяки чому він є повністю безпечним і приємним на дотик. Девайс має 10 абсолютно різних режимів вібрації — експериментуйте, комбінуйте, а головне — насолоджуйтеся! Вершина Вашого блаженства зовсім поруч. Не відмовте собі в цьому задоволенні.
Характеристики:
Матеріал: Силікон
Кількість режимів вібрації: 10
Вага: 172 г.
Живлення: вбудована батарея, заряджання від USB
Рівень шуму: <50 дБ
Водонепроникний
Розміри: довжина 140 мм * ширина 113 мм * 38 мм
Комплектація:
-
вібратор — 1 шт.
-
USB-кабель для заряджання — 1 шт.
-
Мішок для зберігання — 1 шт.

Залишилися питання? Жмите!)
↓ ↓ ↓ ↓ ↓ ↓ ↓ ↓ ↓ ↓ ↓ ↓ ↓ ↓
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Силікон |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 172 г |
| Водостійкість | Да |
| Висота | 38 см |
| Діаметр | 3.5 см |
| Довжина: | 15 см |
| Для кого | Для жінок |
| Кількість режимів вібрації | 10 |
| Кількість швидкостей вібрації | 10 |
| Стать | Жіночий |
| Регулятор рівня вібрації | Плавний |
| Режим роботи | Вібрація, Пульсація |
| Рельєф маструбатора | Ребристий |
| Тип вібратора | Подвійні |
| Тип інтимної іграшки | Кліторальний стимулятор |
| Тип мастуратора | Вагіни |
| Тип керування | Вбудоване |
| Тип фаллоімітатора | Подвійні |
| Тип елементів живлення | Li-Ion |
| Форма | Дельфін |
| Функція вібрації | Да |
| Колір | Фіолетовий |
| Ширина | 113 мм |

